» » Rojus (1 sezonas) (2017) online
Rojus (1 sezonas) (2017) online
Žiūrėti filmą
Anonsas

Rojus (1 sezonas) (2017) online

Райское место
BDRip
17 Rugsėjo 2021
 • Metai:
  2017
 • Kalba:
  Lietuvių / Rusų
 • Trukmė:
  50min
 • Žanras:
 • Režisierius:
  Dmitry Goldman, Alexander Salnikov
 • Vaidina:
  Klavdia Drozd, Andrey Fedinchik, Konstantin Danilyuk, Sofya Pisman, Anna Salivanchuk, Vyacheslav Dovzhenko
Tai – įkvepiantis pasakojimas apie merginą, kurios drąsai nėra jokių ribų. Praradusi abu tėvus, 18-metė našlaitė Nina nepasiduoda sielvartui ir leidžiasi į iššūkių kupiną kelionę tikslų įgyvendinimo link – mergina svajoja atidaryti savo viešbutį.

Talentinga ir ne vieną kabą mokanti Nina ne tik bando perkąsti viešbučių valdymo meną universitete, bet ir siekia gauti su tuo susijusį darbą. Iš mamos paveldėjusį puikų skonį ir suvokimą apie išskirtinį dizainą, Nina bando įsidarbinti prabanga alsuojančiame viešbutyje „Rojus“, kuriame dirba ir jos dėdė. Jos atkaklumas ir siekis tobulėti nelieka nepastebėti – Niną pamato turtuolė viešbučių tinklo savininkė. Pelniusi jos palankumą, Nina svajonių viešbutyje ima dirbti kambarine. Deja, ne viskas taip paprasta – Ninos kelyje pasitaikys daug kliūčių, o jos naivumu bandys pasinaudoti ir piktadariai. Kelyje link tikslų išsipildymo, Ninai teks susidurti su galybe pamokų ir darbe, ir meilėje. Darbas 5 žvaigždučių viešbutyje ims keisti pačios Ninos likimą – tik ar į gerą?
0
Jei turite klausimų prašome susisiekti ziureti@mail.com
Grotuvas 1
Pridėta: 84 serija Lietuvių k. / 72 serija Rusų k.
Komentarai 0
Коmentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.